usługi

Nasze usługi

Chociaż specjalizujemy się w niektórych obszarach, uwielbiamy wszystkie procesy automatyzacji. Współpracujemy z wieloma wyjątkowymi firmami z różnych branż i konsekwentnie dostarczamy wyjątkowe produkty. Skontaktuj się z nami, a przekonamy się, jak możemy usprawnić Twoją firmę.

Data mining

Product design

Inżynieria chmurowa

Integracje API

Web development

Data mining

Dane są paliwem dla wielu procesów zachodzących w Twojej firmie. Niezależnie od tego, czy chcesz przewidzieć swoje przychody, przeanalizować konkurencję czy dowiedzieć się czegoś o rynku, potrzebujesz danych. Jako eksperci w dziedzinie indeksowania stron internetowych, stworzyliśmy boty do eksploracji danych dla wielu firm, w tym dla lidera branży motoryzacyjnej z listy Fortune 500.

projekty

Product design

W 2021 roku klienci zawsze wymagają najwyższej klasy funkcjonalności, płynnych przejść i bezbłędnego działania. Dzięki przemyślanemu, precyzyjnemu i pięknemu designowi możemy zwiększyć wartość dostarczaną użytkownikom i sprawić, że wyróżnisz się na tle konkurencji.

projekty

Inżynieria chmurowa

Nowoczesne produkty cyfrowe mogą być bardzo obciążające. Zwykle obsługiwane przez dostawców rozwiązań chmurowych, takich jak AWS, Microsoft Azure lub Google Cloud Platforms i mogą być bardzo kosztowne, jeśli nie są prawidłowo skonfigurowane. Czy kiedykolwiek dostałeś niespodziewany rachunek na 10.000 dolarów za aplikację, która była używana przez zaledwie dwa dni? My tak, więc upewnijmy się, że unikniesz tego błędu.

projekty

Integracje API

Oferujemy szeroki zakres integracji pomiędzy wszystkimi najpopularniejszymi serwisami. Czy kiedykolwiek próbowałeś integracji przy wykorzystaniu Amazon Seller API? Udało Ci się za pierwszym razem? Prawdopodobnie nie; to zawiły proces. Dlatego stworzyliśmy tony dokumentacji i narzędzi, które ułatwiają ten proces i jesteśmy w stanie zapewnić bezbłędną integrację w rekordowym czasie.

Web development

Jesteśmy ekspertami w tworzeniu stron internetowych i przez lata dostarczyliśmy niezliczoną ilość sprawdzonych w boju produktów. Pracujemy w elastycznych systemach, aby stale dostarczać i budować MVP z myślą o użytkownikach, klientach, jak i ich budżetach.

projekty

Szukasz najlepszego zespołu do Twojego projektu?